فلفل قرمز پودر سنگ زنی ماشین در نادو تامیل

چگونه به هندوستان سفر کنیم « شکر شکن شوند همه طوطیان هند

ریشه زردچوبه خیلی سفته و به خوبی آسیاب نمی شه ولی همین پودر هندیش به ... چند نسل قبل جدش که تاجر بوده این سنگ رو از مدینه می خره و میاره به حیدرآباد. ... ایالت تامیل نادو از ایالات خیلی زیبا و سرسبز جنوب هنده که از مراکز اصلی .... ادویه ثابت همه غذاها سیر، زنجبیل، تخم گشنیز تخم شنبلیله تخم خردل فلفل سیاه فلفل قرمز زردچوبه .

دریافت قیمت

ان سان - هند

23 مارس 2007 ... این دختره همونه که اون روزی میخواست بهم سنگ پرت کنه بعد سنگش به خطا .... مرسی از این همه دوستای خوبم که اومدن بهم سر زدن و سراغم رو گرفتن دیگه خیلی شرمنده ... هم اینکه اسم محلی که باید برم سوار بشم رو میخوام تا یه ماشین بگیرم برم اونجا! ..... میده موقع تحویل هم کمی فلفل و از همون پودر روش میریزن و اماده خوردن میشه.

دریافت قیمت

مرداد 1390 - نفرین نامه

سنگهاى با ارزش فراوانند و در بين اين هزارها سنگ گران قيمت پيامبران و ائمه اطهار (ع) تنها بر ..... که وسط آن سيب زميني و پياز و فلفل قرار دارد و آن را با سس تند و سبزي ها ميل مي کنند. ... علامت بوق زدن دو معني دارد؛ يکي شاد بودن فرد را مي رساند. ..... می دانند و در ایالت تامیل نادو (جنوب شرق)، مردم هانومان را لانگور نیلگیری (نوعی میمون دم دراز...

دریافت قیمت